uto serwis

8 669 85 77 85

Motor

Dyrektor ds. Sprzedaży

Adrian Pytkiewicz

tel. +48 533 537 590

Adrian.Pytkiewicz@pluskredyt24.pl

Specjalista ds. obsługi Klienta

Michalina Pietkiewicz

tel. + 48 533 537 910

Michalina.Pietkiewicz@pluskredyt24.pl

Kierownik Regionu

Joanna Szyjewska

tel. + 48 507 041 861

jszyjewska@dfqs.pl

Kierownik Regionu

Anna Kopańska

tel. + 48 570 017 915

anna.kopanska@helikon.net.pl

Infolinia I

Produkty bankowe

tel. 58 766 86 50

operacje@dfqs.pl

Infolinia

Produkty bankowe i pozabankowe

tel. 32 428 23 23

biuro@helikon.net.pl

Infolinia II

Produkty pozabankowe

tel. 58 766 86 55

pozabankowe@dfqs.pl

Centrala 

Dane kontaktowe

tel. + 48 669 85 77 85

Biuro@pluskredyt24.pl

Logowanie do
platformy DFQS

Logowanie do
platformy Helikon

Logowanie do poczty

Wykaz kontaktów do poszczególnych jednostek

Strona główna 
portalu pracowniczego

Wróć do serwisu

pluskredyt.pl

Specjalista ds. obsługi Klienta

Lidia Dziurka

tel. + 48 669 857 785

Lidia.Dziurka@pluskredyt24.pl

Infolinia III

Biznesowa

tel. 58 766 86 60

pozabankowe@dfqs.pl

Infolinia IV

Ubezpieczenia

tel. 58 766 84 00

pozabankowe@dfqs.pl

Specjalista ds. obsługi Klienta

Dominika Mazur

tel. + 48 796 889 928

Dominika.Mazur@pluskredyt24.pl

Copyright © 2016 Plus Kredyt 24