uto sewis

8 669 85 77 85

Motor

Aktualne oferty pracy

Firma Plus Kredyt 24 – to prężnie działająca firma w dziedzinie doradztwa kredytowego i ubezpieczeniowego.
W związku z dynamicznym rozwojem, chcemy stale rozwijać sieć sprzedaży.
Poniżej prezentujemy aktualne oferty pracy.

Doradca Klienta

oddział Rybnik

• Realizacja wyznaczonych działań sprzedażowych poprzez efektywne pozyskiwanie nowych Klientów
• Promowanie firmy, podczas lokalnych działań marketingowych
• Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta
• Stałe aktualizowanie i pogłębianie własnej wiedzy z dziedziny finansów i bankowości
• Kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy

• Doświadczenie w obsłudze klienta
• Wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne
• Wysoka motywacja do pracy
• Czynne prawo jazdy kat. B - własny samochód mile widziany
• Wykształcenie minimum średnie

• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji i nagród
• Dodatki w postaci premii świątecznych, dofinansowania wczasów i sportu.
• Niezbędne narzędzia pracy
• Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
• Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Opis stanowiska

Nasze wymagania

Co oferujemy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Przesyłając swoją aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie
z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”